Jezički kamp u Kanjiži

U Naučnom klubu u Kanjiži od 04. do 08. jula održan je Letnji jezički kamp[:]IMG_3112

U Naučnom klubu u Kanjiži je od 04. do o8. jula održan Letnji jezički kamp. Učesnici kampa su bili učenici trećeg i četvrtog razreda osnovnih škola sa teritorije opštine Kanjiža, a kamp je bio posvećen učenju engleskog i srpskog jezika.

Uz mnogo kreativnih i zabavnih sadržaja deca su igrajući se sticala nova znanja. Osnovna ideja njihovog celonedeljnog rada bila je da se oblici rada primenjeni u kampu razlikuju od uobičajenih u toku nastavne godine.

Poslednji dan kampa bio je posvećen Nikoli Tesli. Deca su upoznata sa najbitnijim aspektima njegove biografije, i primereno njihovom uzrastu predstavljena su im njegova naučna dostignuća.

Ostale aktivnosti